Zapraszamy do zakupów
Zwroty do 14 dni
Infolinia Pn-Pt 11-18
Strona główna » Płatności

Płatności

Zamówienia

 1. Zamówienia poprzez sklep internetowy Elektryczniwarszawa.pl można składać 24 h na dobę.

 2. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę i święta zostaną rozpatrzone następnego dnia roboczego.

 3. Klienci dokonujący zakupów w sklepie Elektryczniwarszawa.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu.

 4. Realizacja zamówienia nastąpi po jego przetworzeniu przez Sprzedającego, oraz po dokonaniu należnej wpłaty za towar (konieczność wcześniejszej wpłaty nie dotyczy opcji płatności  "za pobraniem"). Zamówienia  z opcją płatności „za pobraniem” będą dodatkowo weryfikowane telefonicznie oraz mailowo co do poprawności podanych danych oraz adresu dostawy.

 5. Klient wybierający jako formę płatności przelew, powinien jego dokonać w terminie do 1 dna roboczego.

 6.  Sprzedający w terminie do 2 dni roboczych potwierdzi pocztą elektroniczną przyjęcie zamówienia, dostępność zamówionego towaru, adresu pod który towar ma być dostarczony oraz numer rachunku bankowego na który będzie dokonana przez Klienta płatność.

 7. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku zamówień budzących wątpliwość, np. brak adresu e-mail, błędny numer telefonu lub adres e-mail, błędny adres dostawy.

 8. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub jego części, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i ustalone zostaną wspólnie dalsze działania takie jak np. zaproponowanie zakupu podobnych produktów, wydłużenie czasu oczekiwania, częściowa realizacja lub w ostateczności anulowanie zamówienia.

 9. Dostawa zamówionych produktów realizowana jest od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest także odbiór osobisty w biurze obsługi klienta w  Warszawie przy ul. Waszyngtona 67/3.

 10. Sprzedający  nie ponosi odpowiedzialności za nie dostarczenie towaru w przypadku błędnego lub niepełnego podania adresu przez Klienta.

 11. Wysyłka zamówionych towarów następuję w ciągu 1-5 dni roboczych (w zależności od dostępności produktu) od dnia zaksięgowania płatności, lub od dnia przyjęcia zamówienia w przypadku produktów płatnych „za pobraniem”. Przewidywana dostawa zamówionego towaru przez kuriera wynosi 1-5 dni roboczych. Odbiór osobisty towaru możliwy jest w ciągu 1 – 3 dni roboczych po wcześniejszym ustaleniu dnia i godziny odbioru. W dniach 18-24 grudnia czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych.

 12. W przypadku uszkodzenia paczki lub naruszenia opakowań należy sporządzić protokół z uwagami dotyczącymi stanu przesyłki w obecności kuriera tego samego dnia.

 13. Płatności za dokonane zakupy można dokonywać:

  • przy odbiorze przesyłki (pobranie lub odbiór osobisty);

  • przelewem na konto właściciela sklepu.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu